506-339-235   

9 marca 2021

Nowe szczeniaczki, zdjęcia i posłania 🙂

Zima była śnieżna i wesoła. Opowiem wam trochę, co słychać u naszych Jack Russell Terrierów. W związku z dużą ilością śniegu schowaliśmy nasz tor do ćwiczeń frizgility. Psy szalały w śniegu uganiając się na dyskami i śnieżnymi kulami. Zbrosia mniej biegała, ale rosła nam w oczach i 28 stycznia przywitaliśmy piękny miot 8 szczeniąt. Maluchy […]

Zima była śnieżna i wesoła. Opowiem wam trochę, co słychać u naszych Jack Russell Terrierów. W związku z dużą ilością śniegu schowaliśmy nasz tor do ćwiczeń frizgility. Psy szalały w śniegu uganiając się na dyskami i śnieżnymi kulami. Zbrosia mniej biegała, ale rosła nam w oczach i 28 stycznia przywitaliśmy piękny miot 8 szczeniąt. Maluchy zdrowo się chowają i wkrótce rozjadą się do nowych domków. To jest nasz miot R – których fotografie można obejrzeć w zakładce szczenięta. 

Z fajnych zimowych spraw, to jeszcze zafundowaliśmy naszym szczeniaczkom z Tylice Dogs profesjonalną sesję foto u www.welovephoto.pl Załączam kilka zdjęć do niniejszego artykułu. 

Kolejną nowością i miłym rarytasem dla naszych piesków są posłania fenomenalnej jakości od FB/Jack Zone – z miłości do psów zaprojektowane i wykonane przez Panią Marię. Polecamy wszystkim przyjaciołom Jack Russell Terrierów. 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *