tylicedogs.pl

HODOWLA PSÓW JACK RUSSELL TERRIER

 

 

Tylicedogs.pl

PSY Z TYLIC

DE MARC Magor zwany ŁAPA

Junior Champion Polski, Champion Polski, Champion Litwy

!! INTERCHAMPION !!

GRAND CHAMPION POLSKI

Pies Reproduktor

ur. 06.08.2021
8 x Best of Bread, 5 x BOS, 9 x CACIB, 3x ResCACIB, 22x CWC/CAC 1XRES-CAC

Belgia: 2xResCACIB, 2xCAC w Gent

Litwa: CACIB i ResCACIB, 3xCAC, BOS w Moletai

Słowacja: 2x cac, 2xCACIB, BOS, BOB, 1x resCAC

Baltic Winner 2023

Crufts Nominations 2023, 2024

CRUFTS Birmingham, Anglia 2023: IV Yearling Class

BADANIA: PLL, LOA, SCA, JBD – clear, DM exon 2- N/N

28cm, włos szorstki, biało-brązowy, mocny pigment, pełne uzębienie

Łapa jest bardzo radosnym, uśmiechniętym i energicznym jack russell terrierem, jest ojcem trzech udanych miotów pięknych szczeniąt. 

ZBROSŁAWA Magor

Junior Champion Polski, Champion Polski

Zbrosia pochodzi z hodowli Magor Pani Marty Fryc, która jest moim psim mentorem. Zbrosława to imię na cześć ośrodka jeździeckiego w Zbrosławicach, jest szalona i super wesoła. Aportuje wszystko i zawsze! Dzień bez rzucania dysków, to dzień stracony! Startuje w zawodach dogfrizbee i frizgility. Zbrośka jest sportowcem, ale również showmanką. Uwielbia ringi wystawowe, uzyskała tytuły Młodzieżowego Championa Polski i dorosłego Championa Polski. Była oceniana przez ponad 20 różnych sędziów z Polski i za granicy, u każdego uzyskała najwyższą „doskonałą” notę. Zbrosława ma na koncie tytuły: Najlepszego Szczenięcia w Rasie, Najlepszego Juniora w Rasie, Najlepszego Psa Płci Przeciwnej, Najlepszego Psa w Rasie (Best of Breed) oraz ResCACIB na Specjalistycznej wystawie Jack & Parson Russell Terrierów w Konopiste w Czechach.

BADANIA: PLL, LOA, SCA, JBD – clear, DM exon 2- N/N

 

JUST DO IT Iz Imperii Jumper (KATYA)

Latem 2020 roku dołączyła do nas suczka zwana w domu Katya. Jest bardzo wesoła i śliczna. Już rozpoczęliśmy sezon wystawowy, i mamy koncie wyłącznie oceny Doskonałe w klasie Junior i dorosłej. Katya to nasza kokietka i bardzo spokojny wyważony piesek. 

 

BADANIA: PLL, LOA, SCA, JBD – clear, DM exon 2- N/N

RARITY Tylice Dogs

Junior Champion Polski, Champion Polski, Champion Litwy

Rita jest zapatrzona w człowieka i kocha dzieci, jest mega przytulaśna. Młoda suczka z naszej hodowli robi karierę wystawową, gdzie otrzymuje oceny doskonałe. Ritka zdobyła tytuły Młodzieżowego i dorosłego Championa Polski oraz Championa Litwy. Jest piękna i bardzo skoczna sportsmanka po mamie – Zbrosi.

BADANIA: PLL – clear po badanych rodzicach.

 

ROOSEVELT Tylice Dogs (MONTY)

Champion Polski

Nasz Reproduktor – Monty ze skojarzenia ZBROSŁAWA Magor i Rigair ERL BJORN.   Otrzymał kilka pięknych ocen jako Wybitnie Obiecujące Szczenię, oraz wyłącznie oceny doskonałe w klasie młodzieży, w 7 dni po wejściu do klasy pośredniej zdobył 3 wnioski do Championatu, oraz tytuły res-CACIB, Najlepszy Pies Płci Przeciwnej (BOS), Najlepszy Pies w Rasie (BOB), IV lokatę Najlepszego Psa w grupie Terrierów (BOGIV). Monty ukończył Championat Polski.

Specjalistyczna wystawa Jack Russell Terrierów – Bytom 2023: nominacja NAJLEPSZA GŁOWA w rasie!

Monty to piękny pies o zrównoważonym charakterze, pełne uzębienie, PLL – wolny po badanych rodzicach, 29cm, piękna głowa, ciemne oko, doskonała górna i dolna linia. 

BADANIA: PLL clear – po badanych rodzicach. 

 

BREN Jack Runner

Champion Polski

Brenuś ma imię na cześć karabinu. Pochodzi z hodowli Jack Runner. Bren jest najgrzeczniejszym psem na świecie. Ma ogromną pasję do sportu. Brałam z nim udział w wielu szkoleniach dogfrisbee, startuje w zawodach psiego frizbee. Bren jest Championem Polski, dwa lata regularnie braliśmy udział w wystawach psów rasowych, choć nie jest to jego bajka, to dzielnie walczył na ringach uzyskując oceny „doskonałe” od wielu sędziów. Ma na koncie tytuły: Najlepsze Szczenię w Rasie, Najlepszy Dorosły Pies i Najlepszy Junior w Rasie. Jest pięknym przedstawicielem rasy jack russell terrier.