tylicedogs.pl

HODOWLA PSÓW JACK RUSSELL TERRIER

 

 

Tylicedogs.pl

PSY Z TYLIC

ZBROSŁAWA Magor

Zbrosia pochodzi z hodowli Magor Pani Marty Fryc, która jest moim psim mentorem. Zbrosława to imię na cześć ośrodka jeździeckiego w Zbrosławicach, jest szalona i super wesoła. Aportuje wszystko i zawsze! Dzień bez rzucania dysków, to dzień stracony! Zbrośka jest sportowcem, ale również showmanką. Uwielbia ringi wystawowe, uzyskała tytuł Młodzieżowego Championa Polski i jesteśmy w trakcie uzyskiwania tytułu dorosłego Championa Polski. W 2019 była oceniana przez 17 różnych sędziów z Polski i za granicy, u każdego uzyskała nawyższą „doskonałą” notę. Zbrosława ma na koncie tytuły: Najlepszego Szczenięcia w Rasie, Najlepszego Juniora w Rasie, Najlepszego Psa Płci Przeciwnej, Najlepszego Psa w Rasie (Best of Breed).

JUST DO IT Iz Imperii Jumper

Latem 2020 do naszych psów z Tylic dołączyła mała suczka, która przyjechała do nas z Moskwy. Jest bardzo wesoła i śliczna. Już nie możemy się doczekać sezonu wystawowego.

BREN Jack Runner

Brenuś ma imię na cześć karabinu. Pochodzi z hodowli Jack Runner. Bren jest najgrzeczniejszym psem na świecie. Ma ogromną pasję do sportu. Brałam z nim udział w wielu szkoleniach dogfrisbee, w tym sezonie planujemy rozpocząć starty w zawodach. Bren jest Championem Polski, dwa lata regularnie braliśmy udział w wystawach psów rasowych, choć nie jest to jego bajka, to dzielnie walczył na ringach uzyskując oceny „doskonałe” od wielu sędziów. Ma na koncie tytuły: Najlepsze Szczenię w Rasie, Najlepszy Dorosły Pies i Najlepszy Junior w Rasie. Jest pięknym i zdrowym przedstawicielem swojej rasy.