tylicedogs.pl

HODOWLA PSÓW JACK RUSSELL TERRIER

 

 

Tylicedogs.pl

PSY Z TYLIC

ZBROSŁAWA Magor

 Zbrosia pochodzi z hodowli Magor Pani Marty Fryc, która jest moim psim mentorem. Zbrosława to imię na cześć ośrodka jeździeckiego w Zbrosławicach, jest szalona i super wesoła. Aportuje wszystko i zawsze! Dzień bez rzucania dysków, to dzień stracony! Startuje w zawodach dogfrizbee i frizgility. Zbrośka jest sportowcem, ale również showmanką. Uwielbia ringi wystawowe, uzyskała tytuły Młodzieżowego Championa Polski i dorosłego Championa Polski. Była oceniana przez ponad 20 różnych sędziów z Polski i za granicy, u każdego uzyskała najwyższą „doskonałą” notę. Zbrosława ma na koncie tytuły: Najlepszego Szczenięcia w Rasie, Najlepszego Juniora w Rasie, Najlepszego Psa Płci Przeciwnej, Najlepszego Psa w Rasie (Best of Breed) oraz ResCACIB na Specjalistycznej wystawie Jack & Parson Russell Terrierów w Konopiste w Czechach.

 

 

 

JUST DO IT Iz Imperii Jumper

Latem 2020 dołączyła do nas suczka zwana w domu Katya, która przyjechała z Moskwy. Jest bardzo wesoła i śliczna. Już rozpoczęliśmy sezon wystawowy, i mamy koncie wyłącznie oceny Doskonałe w klasie Junior. Katya rozpoczęła również treningi z dyskiem i liczę, że rośnie nam kolejna zawodniczka dogfrisbee.

 

 BREN Jack Runner

 Brenuś ma imię na cześć karabinu. Pochodzi z hodowli Jack Runner. Bren jest najgrzeczniejszym psem na świecie. Ma ogromną pasję do sportu. Brałam z nim udział w wielu szkoleniach dogfrisbee, startuje w zawodach psiego frizbee. Bren jest Championem Polski, dwa lata regularnie braliśmy udział w wystawach psów rasowych, choć nie jest to jego bajka, to dzielnie walczył na ringach uzyskując oceny „doskonałe” od wielu sędziów. Ma na koncie tytuły: Najlepsze Szczenię w Rasie, Najlepszy Dorosły Pies i Najlepszy Junior w Rasie. Jest pięknym przedstawicielem swojej rasy.