tylicedogs.pl

HODOWLA PSÓW JACK RUSSELL TERRIER

 

 

Szczenięta

MAMY MALUCHY. MIOT „O” (Katya i Łapa)! Dostępna Suczka może jechać do nowego domku na koniec kwietnia. 

W sprawie naszych planów hodowlanych, obecnych i przyszłych miotów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. 

Wszystkie psy z Tylic wyruszają do nowych domów zaszczepione, odrobaczone, z książeczką zdrowia, przeszły przegląd miotu i posiadają metrykę ze związku kynologicznego ZKwP/FCI. Pieski mają chipy. Każdy otrzymuje wyprawkę na dobry start. Podpisujemy umowę z nowym właścicielami. Chętnie pozostajemy w kontakcie. 

Dostępna suczka OH LA LA Tylice Dogs ur. 22.02.2024

 

Szczeniaczki urodzone 07 maja 2023r. Maluchy ze skojarzenia naszych pięknych psów: Katya i Łapa (więcej info o rodzicach w zakładce Nasze Psy) 

W pierwszy dzień wiosny powitaliśmy w Tylicach maluszki Zbrosławy i Łapy. Mamy 3 suczki i 1 pieska.

Miot S-22 szczeniaczki urodzone we wrześniu 2022 roku. Rodzicami jest para Młodzieżowych Championów Polski: RARITY Tylice Dogs i Lacky Hunter SHERLOCK.

Miot E-22 urodzony w sierpniu 2022.
Rodzice to Katya JUST DO IT Iz Imperii Jumper i nasz młody reproduktor Monty ROOSEVELT Tylice Dogs.
Montiego można oglądać na: Instagramie

MIOT A-21: „ALLE” włoski miot

Szczeniaczki ze skojarzenia Katya i Alosza urodzone w 2021 roku.

Obydwoje rodzice to piękne psy importowane z Rosji. Ozzy (Alosza) jest bardzo utytułowanym reproduktorem, Championem Polski oraz Czech i synem słynnego zwycięzcy świata Archi Royal Algrafs.

 

Na początku 2021 roku przyszły na świat szczenięta Jack Russell Terrier z pięknego skojarzenia psów, z sukcesami biorących udział w wystawach w kraju i za granicą. Rodzicami zostali: Junior Champion Polski oraz Champion Polski ZBROSŁAWA Magor & pochodzący z Łotwy, Champion Polski, Champion Chorwacji, Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2017 – Rigair ERL BJORN. Strona internetowa reproduktora: www.jackrusselldudi.com

 

 

Miot M20 

 

W roku 2020 przywitaliśmy miot sześciu szczeniąt z pięknego skojarzenia utytułowanych psów: Junior Champion, Champion Polski ZBROSŁAWA Magor i Champion Polski, Estonii, Litwy RAMSTEIN Linea Luna. 

  

 

Miot M20 

 

Rok 2020 – miot  Zbrosi i Remka